WYKONALIŚMY JUŻ: 56022 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Pierwsze doniesienia o awariach Xbox One

2014-09-21
Średnia ocena: 3.3
Autor: Stanisław Kuniz

Pierwsze doniesienia o awariach Xbox One

Niektórzy użytkownicy Xbox One z wadliwymi napędami Blu-ray sugeruje, że problem można rozwiązać „własnoręcznie”.

Prowizoryczna naprawa napędu optycznego obejmuje dwie czynności: obrócenie konsoli do góry nogami i zadanie kilku mocnych uderzeń w odpowiednie miejsce na obudowie.

Proponowane rozwiązanie nie jest na pewno dobre dla zintegrowanego dysku twardego, nie wiadomo też, na jak długo wystarczy. Na pewno pomaga jednak podczas oczekiwania na wymianę uszkodzonej konsoli.

* Oryginalna wiadomość: Podobnie jak w przypadku PlayStation 4, również premierowe egzemplarze Xbox One nie są wolne od usterek. Część z pierwszych posiadaczy konsoli Microsoftu donosi o problemach z napędem Blu-ray, co ilustrują liczne filmy w serwisie YouTube.

W odróżnieniu od PS4 i „niebieskiej linii śmierci”, konsola włącza się bez problemów, ale nie wczytuje płyt Blu-ray, a każdą próbę podsumowuje nieprzyjemnych chrobotaniem. Nadal można jednak uruchomić telewizję czy tytuły cyfrowe.

Nie jest jeszcze jasne, jak powszechne są problemy z napędem. Microsoft nie zdecydował się wspomnieć o konkretnej liczbie - w odróżnieniu od Sony, które informowało o „mniej niż 1 procencie” uszkodzonych PS4.


Komentarze

Agattek

| 2015-03-12 13:30:06
Dzięki za dobry artykuł, dzięki temu mój brat, mógł się zrealizować i naprawić naszego xbox'a

Zaloguj się by dodać komentarz.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.