WYKONALIŚMY JUŻ: 56024 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Rozwiązania
dla Biznesu

Proponujemy Państwu abonentowe usługi w zakresie instalacji i konfiguracji oprogramowania oraz napraw, modernizacji i konserwacji sprzętu komputerowego a także sieci komputerowych.

Kontakt telefoniczny: 535 915 915

Skup się na docelowej działalności Twojej firmy
a nam powierz outsourcing informatyczny.

Porozmawiajmy

Sieci komputerowe

Projektujemy i budujemy sieci komputerowe

Przetwarzanie oraz wymiana danych na odległość stało się nieodzownym elementem pracy w nowoczesnej firmie, dla której koszt, szybkość i łatwość przekazywanych informacji są nie bez znaczenia.

Firma fixeo oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania sieciowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonujemy kompleksowe instalacje sieci komputerowych, począwszy do wykonania projektu, poprzez instalację mediów do transmisji danych, a skończywszy na konfiguracji sprzętu komputerowego i sieciowych systemów operacyjnych oraz szkoleniu personelu w zakresie eksploatacji zainstalowanego systemu.

Projektujemy i wykonujemy zarówno proste jak i zaawansowane sieci komputerowe typu:

  • LAN
  • WAN
  • WiFi
  • VPN

Aby zapewnić wysoką stabilność i bezawaryjność pracy sieci stosujemy tylko najlepsze, sprawdzone rozwiązania, oparte o systemy Microsoft Windows oraz Linux/Unix. Dostarczamy najwyĹźszej klasy aktywny i pasywny sprzęt sieciowy renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia łączące w sobie wysoką jakość, niezawodność działania i funkcjonalność (CISCO SYSTEM, 3COM) jak równieĹź nowoczesne i ergonomiczne urządzenia (D-LINK, Linksys, Planet).

Przygotowujemy serwery spełniające specyficzne wymagania kaĹźdego z naszych klientów, staramy się dopasować rozwiązanie sprzętowo-systemowe zapewniające maksymalną wydajność przy zachowaniu umiarkowanych kosztów inwestycyjnych, a zarazem gwarantujące moĹźliwość rozbudowy serwera w przyszłości.

Doświadczenie, rzetelność i solidność to cechy dzięki którym nasza firma cieszy się ogromnym zaufaniem klientów.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.