WYKONALIŚMY JUŻ: 56022 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Tablet czy laptop? Asus Transformer Book T300 Chi

2015-03-23
Średnia ocena: 3
Autor: Stanisław Kuniz

Tablet czy laptop? Asus Transformer Book T300 Chi

Asus wypuszcza na rynek nowego notebooka, który jest hybrydowym połączeniem tabletu z klasycznym laptopem. Jego funkcjonalność prezentuje się imponująco, wykorzystuje procesor Intel małej mocy, posiada ekran w jakości HD.

Już niedługo pojawią się w sprzedaży trzy wersje tego modelu

  • ASUS Transformer Book T100 Chi z 2 GB RAM z pojemnością pamięci 64 GB
  • ASUS Transformer Book T300 Chi z 4 GB RAMz pojemnością pamięci 128 GB
  • ASUS Transformer Book T300 Chi z 8 GB RAMz pojemnością pamięci 128 GB

Ekran wyświetlacza to 12,5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 2560 x 1440px. Jeśli chodzi o rozmiary to rzeczywiście jest wyjątkowo cienki, obudowa wykonana jest głównie z aluminium i tworzywa sztucznego, cały waży 1,45 kg.

Asus wykorzystał procesor Intel'a klasy M, niby małej mocy a jednak bateria wykorzystywana w tym modelu nie starcza na zbyt długo.

Połączenie ekranu z klawiaturą jest rozwiązane bardzo sprytnie za pomocą małych magnesów, dzięki czemu w łatwy, aczkolwiek bezpieczny sposób, możemy łączyć jak i rozłączać poszczególne elementy. Rozłączenie poszczególnych elementów wymaga dość mocnego szarpnięcia, ale przynajmniej jest to gwarancja bezpieczeństwa, że gdy będziemy chcieli trzymać za jeden element to nam się nie rozpadnie.

Transformer ma możliwość podłączenia się przez gniazdo Micro-USB, posiada także gniazdu microUSD.

Jedynym minusem jest cena, gdyż ta raczej nie będzie mała bo odpowiednio do modelu będzie wynosić 449, 799 i 949 Euro.


Komentarze

apple maniak

| 2015-03-23 16:18:21
No ja w sumie mam iPada z klawiaturą Logitecha i wygląda to tak samo i pewnie funkcjonalność ma podobną, no może nie mam gładzika, ale cóż... Pewnie wszystko idzie w tą stronę, by paluchem mazać, potem pewnie wymyślą, że gałką oczną będziemy sterować...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.