WYKONALIŚMY JUŻ: 56023 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Ranking tabletów pod względem żywotności baterii

2015-02-24
Średnia ocena: 2.5
Autor: Stanisław Kuniz

Ranking tabletów pod względem żywotności baterii

Przeglądaliśmy i naprawialiśmy wiele tabletów, o wielu z nich można powiedzieć wiele, a o niektórych lepiej nic nie mówić. Dlatego też postanowiliśmy napisać o kilku z nich które stosunkowo od niedawana są na naszym rynku i opiszemy jak wypadły w testach.

Tablety weszły w nasze życie pełną parą i nie zamierzają już nas opuszczać. Wielu z nas waha się nad podjęciem decyzji, jaki kupić, czym się sugerować i co ma największe znaczenie. Oczywiście czynników jest wiele, chcemy mieć duży ekran lub taki by się zmieścił do większej kieszeni. Chcemy na nim pracować, lub zażywać czystej rozrywki, niewątpliwie tablety jako urządzenia sprawdzają się zazwyczaj w podróżach i właśnie w środkach komunikacji najczęściej się spotykamy z ich użytkownikami. Dlatego najważniejszą rzeczą dla ludzi korzystających podczas podróży jest żywotność baterii, jak długo będziemy mogli z niego korzystać bez dodatkowego ładowania.

Testowaliśmy 3 tablety, robiąc ten sam zabieg, włączyliśmy półtora godzinny film w zapętleniu i oczekiwaliśmy na zwycięzców tego wyścigu.

Tablet Amazon Fire HDX 8.9

10 godzin wytrzymał Amazon Fire HDX 8.9

Amazon wypuścił ten model w 2014 roku, zaimponował swoimi możliwościami w dniu premiery, ponieważ był to najciekawszy i najbogatszy tablet jaki udało się wykonać tejże firmie. Poprawili znacznie wydajność, jakoś wykonania a także lepsze komponenty, system audio uległ znacznemu polepszeniu.

Tablet LG G PAD

12 godzin wytrzymał LG G Pad

Tablety LG nie należą do najlepszych urządzeń tego typu podobnie jak i smartfony tej firmy. Zdecydowanie firma położyła nacisk na cenę a nie na jakość. Co też przyniosło im dość korzystne rozwiązana w zastosowanych materiałach. Tablety tej serii możemy znaleźć w dwóch rozmiarach ekranów 7 i 10 calowych. Ten mniejszy wytrzymał 13 godzin a ten większy 11. Aproksymując mamy 12 godzin działania na baterii.

Tablet Lenovo Yoga 2

13 godzin wytrzymuje Lenovo Yoga Tablet 2

Ten wyjątkowy model wypuszczony przez firmę Lenovo narobił już dość dużo szumu ze względu na swoją niepozornie schowaną nóżką, która robi z naszego tabletu mały odbiornik telewizyjny lub monitor do pracy. Tablet został wypuszczony w trzech rozmiarach wyświetlaczy 8,10 i 13 calowe. Wszystkie te modele wytrzymują około 13 godzin. Jak na tak tanie tablety bateria wytrzymuje prawie 3 razy dłużej od tych najdroższych, gratulujemy producentom.


Komentarze

Kazik2

| 2015-03-10 11:52:26
Testowałem wiele tabletów, nowy Lenovo Yoga Tablet 2 z projektorem naprawdę jest imponujący, jednakże imponujący jest przede wszystkim fakt że ma ten projektor, i nie jest może to mistrzostwo świata, jeśli chodzi o jakość, to niewątpliwie jest to duża zaleta, można oglądać sobie filmy jak w kinie będąc gdziekolwiek...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.