WYKONALIŚMY JUŻ: 56023 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Serwis komputerowy od zaplecza

Wyświetlacze w naszych smartfonach są coraz bardziej zaawansowane technologicznie, a co za tym idzie coraz droższe. Często okazuje się, że naprawa jest nieopłacalna. My mamy na to sposób...

Czytaj dalej

Często dostajemy zapytania na temat rozbudowy laptopów, by dostosować je do wymagań najnowszych gier. W tym artykule postaramy się opisać co można zrobić własnoręcznie by działały szybciej jak i podamy Wam listę najnowszych laptopów które wychodzą na rynek i są głównie dedykowane graczom.

Czytaj dalej

No cóż doczekaliśmy się tego, że komputer stacjonarny staje się powoli archetypem, obecnie Intel wypuszcza na rynek Compute Stick, który jest wielkości zbliżonej do klasycznego pendrive'a, tylko zamiast USB ma złącze HDMI, które wpinamy bezpośrednio w monitor, telewizor, bądź rzutnik.

Czytaj dalej

Tuż przed tym jak Apple ogłosiło swoją rewolucje w szeregach Macbook Air, Samsung w tym czasie już zapragnął wypuścić konkurencyjnego laptopa na rynek a jest nim Samsung Ativ Book 9. Czym się różnią, zbadajmy to!

Czytaj dalej

Większość napraw laptopów z jakimi mamy do czynienia zaczynają się od jednego i podstawowego problemu, a jest nim przegrzanie a to procesora, karty graficznej, układu zasilania czy dysku twardego. Proponujemy kilka rozwiązań jak uniknąć tego problemu w przyszłości.

Czytaj dalej

Dużo się zmieniło w technologii dysków na przestrzeni ostatnich lat. Od klasycznego HDD do SSD była długa i ciężka droga ale naprawdę jest ona warta swojej ceny. Technologia ta z pewnością wyprze wszystkie stare rozwiązania, gdyż jej mobilność i kompatybilność z ultra cienkimi urządzeniami, typu notebooki, tablety, smartfony to już niedługo będzie „chleb” powszedni.

Czytaj dalej

Asus wypuszcza na rynek nowego notebooka, który jest hybrydowym połączeniem tabletu z klasycznym laptopem. Jego funkcjonalność prezentuje się imponująco, wykorzystuje procesor Intel małej mocy, posiada ekran w jakości HD.

Czytaj dalej

Wiele dostajemy zapytań od klientów w sprawie napraw tabletów, oczywiście głównie chodzi o wymiany szybek, matryc, obudów lub gniazd. Wiadomo, każdy producent ma swoją skalę cenową i wypuszcza swoje produkty w określonych przedziałach cenowych. Od najdroższych Apple, Samsung, Dell, LG, Lenovo, Asus do Acer itd. wszystkie są zazwyczaj w cenach około tysiąca złotych w z wyż.

Czytaj dalej

Po sukcesach związanych z premierą wyświetlaczy Retina, dowiedzieliśmy się z Wall Streel Journal, że kolejnym krokiem firmy Apple jest wprowadzenie tych że wyświetlaczy do pozostałych flagowych produktów.

Czytaj dalej

A więc stało się! Samsung Galaxy S6 Edge stał się rzeczywistością. Już w Barcelonie na Światowym Kongresie.Galaxy S6 i S6 Edge Galaxy są zasadniczo takie same, telefon z tylko kilka drobnych różnic.Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć to oczywiście jego wyświetlacz. Ekran zwęża się zarówno na prawej i lewej krawędzi, podobną koncepcję zaprezentował LG, który pokazywał na targach International CES w styczniu.

Czytaj dalej

Przeglądaliśmy i naprawialiśmy wiele tabletów, o wielu z nich można powiedzieć wiele, a o niektórych lepiej nic nie mówić. Dlatego też postanowiliśmy napisać o kilku z nich które stosunkowo od niedawana są na naszym rynku i opiszemy jak wypadły w testach.

Czytaj dalej

Być może że ten film jest i szansą dla Ciebie, otóż ci dwaj wielcy producenci sprzętu komputerowego, wpadli na pomysł skręcenia „social movie” którego reżyserem został Robert Stromberg.
Co jest wyjątkowego w tym przedsięwzięciu? Otóż z pewnością wyjątkowe jest to, że to właśnie Ty możesz stworzyć potwora, który ożyje w tym filmie i będzie integralną jego częścią. Wystarczy że narysujesz i zgłosisz się na stronę projektu do 9 marca bieżącego roku. Najciekawsze projekty znajdą się na wielkim ekranie tego filmu.

Czytaj dalej

Już w kwietniu mają pojawić się nowe urządzenia Apple, a chodzi oczywiści o Apple Watch. Firma nosi się z wydaniem nowego urządzenia w swojej serii już od 2010 roku. Długo kazali czekać na tę nowość, sprawdźmy czy rzeczywiście będzie warto?

Czytaj dalej

Czyżby to przełom w systemie Windows?
Otóż jestem bliski temu by tak właśnie to nazwać. To co koncern Microsoftu zrobił z nowym systemem, który już niedługo będzie na wszystkich laptopach, komputerach, tabletach, smartfonach jak i konsoli XBOX. Została udostępniony Technical Preview aby każdy mógł spojrzeć w nowoczesny system tejże właśnie firmy.

Czytaj dalej

W ostatnim czasie rośnie liczba awarii laptopów spowodowanych przegrzaniem. Naprawa tak uszkodzonego sprzętu jest bardzo kosztowna i skomplikowana. Bardzo często zdarza się też, że usterka powraca – a przecież tak łatwo ustrzec się tych problemów.

Czytaj dalej

GA (Ball Grid Array) - Jest to rodzaj obudowy układu scalonego z wyprowadzeniami pod jego spodem. Główną zaletą tego typu obudowy jest mozliwość zastosowania dużo większej ilości wyprowadzeń w stosuku do tej samej wielkośći układów wyprodukowanych w technologii SMD.

Czytaj dalej

Niektórzy użytkownicy Xbox One z wadliwymi napędami Blu-ray sugeruje, że problem można rozwiązać „własnoręcznie”.

Czytaj dalej

Z nadejściem 2014 roku Apple postanowiło wdrożyć wymianę wyświetlacza w iPhone 5c bezpośrednio w swoich sklepach, tym razem podobna sytuacja dotyczy iPhone`a 5S.

Czytaj dalej

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.