WYKONALIŚMY JUŻ: 56022 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Samsung Galaxy S6 Edge juĹź jest!

2015-03-02
Średnia ocena: 3.8
Autor: Stanisław Kuniz

Samsung Galaxy S6 Edge juĹź jest!

A więc stało się! Samsung Galaxy S6 Edge stał się rzeczywistością. Już w Barcelonie na Światowym Kongresie.Galaxy S6 i S6 Edge Galaxy są zasadniczo takie same, telefon z tylko kilka drobnych różnic.Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć to oczywiście jego wyświetlacz. Ekran zwęża się zarówno na prawej i lewej krawędzi, podobną koncepcję zaprezentował LG, który pokazywał na targach International CES w styczniu.

Oprócz zakrzywionego ekranu, Edge jest nieco cieńszy niż regularne S6. Pomimo tego, można zauważyć w jej praktyczne zalety, krawędź naprawdę jest szczuplejsza niż S6. Zakrzywione krawędzie nie zostały zrobione w taki sam sposób, jak Note Edge, bo są to zaokrąglenia po obu stronach ekranu. Ekran Edge'a jest nieco większy jak i jego bateria – 2,600mAh anie jak w poprzedniej wersji 2,550mAh na S6.

Parametry obu telefonĂłw

Galaxy S6 Galaxy S6 Edge
Wymiary (milimetry)143.4 x 70.5 x 6.8142.1 x 70.1 x 7.0
Weight (gramy)138132
Bateria 2,550mAh 2,600mAh
Czemu mają służyć efekciarskie krawędzie? Jest specjalny tryb nocny, która miękko wyświetla zegar na wyświetlaczu a powiadomienia sygnalizują przybycie podświetleniem różnymi kolorami, kiedy telefon leży obok Ciebie w sposób odwrócony. Z tyłu znajdziemy 16-megapikselowy aparat z lampą błyskową LED, które może służyć jako czujnik rytmu serca, od frontu mamy oczko z 5 megapikselami, obiektywem szerokokątnym. Istnieje również IR Blaster na górze, które może służyć jako pilot do telewizora. Ładowanie odbywa się bezprzewodowo i ma znacznie lepszy skaner linii papilarnych wbudowany w przycisk home. Samsung Galaxy S6 oraz Edge będą dostępne od 10 kwietnia.


Komentarze

Kacper Skotnicki

| 2018-05-21 01:28:19
Samsung S6 zdecydowanie lepszy od iphona

Bart55

| 2015-03-10 11:20:36
Jestem wielkim fanem Galaxy, a nowe zakrzywione wyświetlacze myślę że będą niezłym hitem.

Voytek

| 2015-03-07 06:56:23
Dziękuję za wizytę u mnie na blogu. Teraz na Pragę się u nas będzie płynęło przez Wisłę. I to mi sie podoba!!!!!!!!! Pozdrawiam Vojtek

Zaloguj się by dodać komentarz.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.