WYKONALIŚMY JUŻ: 56023 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Rozwiązania
dla Biznesu

Proponujemy Państwu abonentowe usługi w zakresie instalacji i konfiguracji oprogramowania oraz napraw, modernizacji i konserwacji sprzętu komputerowego a także sieci komputerowych.

Kontakt telefoniczny: 535 915 915

Skup się na docelowej działalności Twojej firmy
a nam powierz outsourcing informatyczny.

Porozmawiajmy

Audyty informatyczne

Audyt sprzętu IT

Audyt sprzętu jest usługą polegającą na zebraniu i przedstawieniu w postaci czytelnego i szczegółowego raportu informacji o konfiguracji sprzętowej badanych komputerów.

Przeprowadzenie audytu sprzętu komputerowego przynosi odpowiedzi na pytania stawiane w związku ze stanem i konfiguracją zasobów sprzętowych. Dzięki temu po dokonaiu analizy moĹźna stwierdzić: 

  • Jaka jest konfiguracja poszczególnych stacji roboczych i serwerów?
  • Jaka jest przeciętna konfiguracja stacji roboczych?
  • Które z komputerów w znaczący sposób odstają od przeciętnej?
  • Czy konfiguracja komputerów pokrywa się z ich konfiguracją wg dokumentacji?

Informacje te pozwolą wykryć wszystkie anomalie w konfiguracji komputerów. Pomogą teĹź sprawdzić, czy są one sprzętowo przygotowane do migracji na nową platformę systemową albo czy ich konfiguracja umoĹźliwia wdroĹźenie nowych aplikacji.

 

Audyt, jako Ĺźe jest szczegółową inwentaryzacją sprzętu komputerowego moĹźe być wykorzystany do sporządzenia spisu z natury.

 

Ponadto rezultaty przeprowadzenia audytu sprzętu komputerowego mogą być wykorzystane przez działy finansowe, oraz administracyjne w celu weryfikacji standardowych informacji inwentaryzacyjnych. Audyt jest wygodnym sposobem inwentaryzacji zasobów informatycznych.Fixeo poza wykonaniem audytu sprzętu komputerowego, opracowuje zalecenia dotyczące inwestycji w sprzęt i sieci pod kątem wymagań zainstalowanych aplikacji. Nasza firma moĹźe udzielać w trakcie przeglądu praktycznych porad dotyczących administrowania i obsługi posiadanych przez klienta systemów komputerowych i sieci.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.