WYKONALIŚMY JUŻ: 56022 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Masz pęknięty ekran? Czy zawsze jest konieczna wymiana drogiego wyświetlacza?

2018-01-18
Średnia ocena: 0
Autor: Stanisław Kuniz

Masz pęknięty ekran? Czy zawsze jest konieczna wymiana drogiego wyświetlacza?

Wyświetlacze w naszych smartfonach są coraz bardziej zaawansowane technologicznie, a co za tym idzie coraz droższe. Często okazuje się, że naprawa jest nieopłacalna. My mamy na to sposób...

W wielu modelach zamiast wymieniać cały kosztowny wyświetlacz jest możliwość wymiany samej szybki. Wymaga to posiadania odpowiedniego sprzętu i doświadczenia. Nowe urządzenia serwisowe umożliwiają odseparowywanie ekranów i nakładanie nowych. Proces ten zapewnia wymianę szybki nieodbiegającą od jakości producenta telefonu.

Najważniejsza w tym wszystkim oprócz jakości jest cena. Wymiana szybki jest opcją tańszą od wymiany całego wyświetlacza. Przecież zamiast płacić np. 800zł za wymianę wyświetlacza lepiej wymienić samą szybkę za 250zł. Zachowujemy oryginalny wyświetlacz, czyli kolory i parametry zostają bez zmian.

Problem jest jedynie w cenie urządzeń, które są potrzebne do wykonania naprawy. Nie są to tanie sprzęty i w warunkach domowych jest niemożliwe wykonanie takiej naprawy. Z pomocą przychodzą serwisy, ale nie każdy posiada odpowiednie urządzenia i robi to umiejętnie.

Nasz serwis posiada zaplecze i wykwalifikowanych techników. Jeśli potrzebujesz takiej usługi, to zachęcamy do kontaktu.


Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.